Menu

Nové dokumentové skenery Canon

05.09.2011 13:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové dokumentové skenery Canon

Nové dokumentové skenery Canon | foto: CHIP

Společnost Canon představila dva nové dokumentové skenery určené hlavně pro kancelářské prostředí. Nezaberou na stole moc místa, pracuje se s nimi pohodlněji a automatizují řadu procesů.

Canon imageFORMULA DR-C125

Nový stolní skener imageFORMULA DR-C125 má unikátní design, díky němuž se dráha vložených dokumentů pohybuje ve tvaru písmene „J“. To umožňuje lepší podávání a intuitivnější skenování dokumentů spolu s úsporou místa na pracovním stole.

Dokumentový skener imageFORMULA DR-C125 je elegantní a velmi kompaktní. Unikátní design ve tvaru písmene „J“ eliminuje nutnost používat speciální zásobníky papíru, takže minimalizuje místo potřebné k uložení skeneru. Na stole v kanceláři zabere skener přibližně stejně místa jako klasický stolní telefon. Je to diskrétní doplněk pro každou domácí kancelář, malé kanceláře nebo prodejní místa, které touží po efektivnějším skenování.

Do skeneru imageFORMULA DR-C125 lze dokumenty vkládat skenovanou stranou směrem k uživateli, což ulehčuje uživateli práci a usnadňuje mu přehled o skenovaném dokumentu. Při plně automatickém módu skener sám zvolí optimální nastavení skeneru podle obsahu skenovaného dokumentu. Uživatelé mohou také předvolit několik módů pro rychlé a efektivní zpracování nejčastěji zadávaných úloh.

V balíčku se skenerem imageFORMULA DR-C125 je dodávána i nová verze skenovacího softwaru Canon CaptureOnTouch. Přehledné uživatelské rozhraní usnadňuje ukládání a sdílení naskenovaných dokumentů na různých úložištích, včetně Microsoft SharePoint a cloudových aplikací, jako je Evernote. Software podporuje řadu souborových formátů, jako například prohledávatelné PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint PPT. Dále je k dispozici plná licence softwaru eCopy PDF Pro Office s pokročilými nástroji pro tvorbu, úpravu a konverzi PDF dokumentů, které zlepšují ve firmách správu elektronických dokumentů.

Canon imageFORMULA DR-C125 je kompatibilní s přístroji se systémem Windows nebo Mac. Umožňuje rychlé barevné skenování až 50 obrázků za minutu a ultrazvuková detekce dvojitého podávání zajistí spolehlivý provoz. Uživatelé také mohou zvolit přímou cestu skenování pro zpracování neobvyklých dokumentů, jako jsou média s vysokou gramáží, embosovaná média nebo dokumenty dlouhé až 3 metry.

 

Canon imageFORMULA DR-M160

Model imageFORMULA DR-M160 představuje momentálně nejvýkonnější kompaktní stolní skener společnosti Canon. Novinka je určená především pro náročná firemní prostředí, která vyžadují rychlé, vysoce kvalitní a spolehlivé řešení pro skenování.

Dokumentový skener imageFORMULA DR-M160 přináší oboustranné skenování s rychlostí až 120 obrázků za minutu při rozlišení 300 dpi, což z něj dělá ideálního pomocníka pro vytížená kancelářská prostředí, která vyžadují rychlé a přesné dávkové snímání, získávání dat z dokumentů a komplexní řešení pro zpracování dokumentů.

Canon imageFORMULA DR-M160 má i přes kompaktní rozměry unikátní robustní konstrukci, která obsahuje výkonné podávací válce a propracovaný systém pohybu dokumentů. Tyto vlastnosti umožňují spolehlivě a lehce zvládnout i vysokou denní zátěž.

Podavač dokumentů s kapacitou až na 60 listů přesně odděluje jednotlivé listy papíru, které tak mohou být  rychle a přesně zpracovány v dávkách, včetně dokumentů různých velikostí. Skener umožňuje zpracování nejrůznějších typů dokumentů, včetně tlustých i tenkých listů, embosovaných karet a dokumentů dlouhých až 3 metry.

Pro plynulý provoz má imageFORMULA DR-M160 inteligentní funkci pro opakované podání dokumentu v případě podání více listů dokumentu najednou. Pokud je detekováno v dráze skeneru více listů dokumentu najednou, jsou vráceny do výstupní přihrádky na přeskenování. Navíc je umístěno na čelním panelu skeneru tlačítko dvojitého podání DFR, které uživateli umožní detekci dvojitého podávání podle potřeby vypnout a pokračovat ve skenování - například při skenování obálky.

Součástí balení je profesionální software, který nabízí výkonné nástroje pro zpracování obchodních dokumentů, včetně rychlého připojení na SharePoint a ukládání souborů do formátu PDF-A pro dlouhodobou archivaci.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení