Menu

Nové domácí tiskárny Canon

05.12.2017 16:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové domácí tiskárny Canon

Nové domácí tiskárny Canon | foto: CHIP

Dvě nové tiskárny z produktové řady Canon jsou vhodné pro domácí uživatele a studenty, kteří ocení jak malé rozměry, kvalitu tisku, konektivitu a funkční možnosti. 

Dvě nové tiskárny z produktové řady Canon jsou vhodné pro domácí uživatele a studenty, kteří ocení jak malé rozměry, kvalitu tisku, konektivitu a funkční možnosti.

Tiskárny Canon Pixma TS205 i TS305 zvládnou tisknout snímky bez okrajů. Jsou rychlé, takže tisk fotografie zvládnou za 65 sekund. Ostrost tištěných textu zajišťuje černý pigmentový inkoust, zatímco nejživější barvy inkousty na bázi barviva.

Součástí nejnovějších modelů je tak funkce automatického zapínání a vypínání, která šetří energii i peněženku. Dostupné jsou i volitelné inkoustové kazety v provedení XL. Například v případě XL kazety s černým inkoustem je výtěžnost oproti standardní variantě větší přibližně o 120 procent. Užitečné jsou i senzory pro detekci vloženého papíru, které šetří čas spojený s jeho ruční výměnou.

Tiskárna TS305 je kompatibilní s technologiemi AirPrint i Mopria  a zpřístupňuje tak výhody bezdrátové konektivity. K dispozici je navíc i aplikace Canon PRINT  a podpora služby PIXMA Cloud Link. Snadné je podle výrobce i samotné nastavení Wi-Fi. Tiskárna Canon TS305 je navíc kompatibilní s technologií Bluetooth, která společně s aplikací Canon PRINT umožňuje včas informovat o případných chybách nebo problémech.  Funkce Smartphone Capture and Copy také umí pomocí chytrého telefonu pořídit snímek jakéhokoli dokumentu a převést ho do formátu PDF. Takové soubory pak lze jednoduše ukládat, sdílet i tisknout. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení