Menu

Nové mobilní hlasové tarify od U:fona

07.12.2012 08:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové mobilní hlasové tarify od U:fona

Nové mobilní hlasové tarify od U:fona | foto: CHIP

U:fon představuje nové ceny služeb. Zákazníci mohou vybírat ze dvou inovovaných variant oblíbeného tarifu Volání za korunu nebo rovnou zvolit neomezené volání do všech sítí za revolučních 840 Kč měsíčně.
Nové mobilní hlasové tarify od U:fona posouvají ceny volání v ČR na západoevropskou úroveň
Nové mobilní hlasové tarify od U:fona posouvají ceny volání v ČR na západoevropskou úroveň

Čtvrtý mobilní operátor U:fon od prosince přichází na trh s cenami za mobilní hlasové služby, které mohli češi doposud jen závidět lidem žijícím na západ od našich hranic.

Volání za korunu a Volání za korunu PLUS

Oblíbený tarif Volání za korunu, přichází se dvěma novými variantami. Za 199 Kč měsíčně mohou méně nároční zákazníci s tarifem Volání za korunu telefonovat do všech sítí za pouhou jednu korunu za minutu hovoru. K tomu operátor nabízí 100 volných minut do všech sítí jako bonus. Cena krátké textové zprávy je 1,50 Kč (opět do všech sítí). Nadstandardní varianta Volání za korunu PLUS nabízí za cenu 299 Kč měsíčně navíc volání v rámci sítě U:fon zcela zdarma, do ostatních sítí pak za jednu korunu za minutu. Zdarma jsou rovněž SMS zprávy v rámci sítě. Varianta Volání za korunu PLUS navíc zákazníkům dává hned 200 volných minut do všech sítí.

Volné minuty lze v obou případech provolat na tuzemské pevné linky, do sítí všech českých mobilních operátorů i na pevné linky do vybraných zemí v zahraničí (například Slovensko, Německo, USA, Velká Británie a mnoho dalších).

Neomezené volání

Pro náročnější zákazníky je určen tarif Neomezené volání. Ten umožňuje telefonovat do všech sítí bez rozdílu operátora zcela zdarma. V rámci sítě U:fon lze zdarma posílat krátké textové zprávy. SMS do ostatních sítí zákazníky vyjde pouze na 1,50 Kč.

Mobilní tarify U:fon (platné od 1. prosince 2012) přehledně

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Volání za korunu Volání za korunu PLUS Neomezené volání

Měsíční paušál

199 Kč

299 Kč

840 Kč

Počet volných minut

100 minut

200 minut

neomezeně

Volání ve vlastní síti (za minutu)

1 Kč

zdarma

zdarma

Volání mimo síť na pevnou (za minutu)

1 Kč

1 Kč

zdarma

Volání mimo síť na mobil (za minutu)

1 Kč

1 Kč

zdarma

SMS (v síti / mimo síť)

1,50 Kč/1,50 Kč

zdarma/1,50 Kč

zdarma/1,50 Kč

Tarifikace

60 + 30

60 + 30

60 + 1

Komentář redakce: Před nákupem tarifu u "oživeného" operátora doporučujeme kromě ceny vybírat i dle telefonu. Samotný U:fon vybudoval svou síť před lety na technologii CDMA a co si budeme nalhávat moc telefonu tuto technologii nepodporuje. V podstatě na výběr máte jeden ze tří telefonů a HTC nebo Nokie to určitě nebude. Pokud si vezmu U:fon s sebou na Vranovskou přehradu abych mohl být non-stop spojen s redakcí tak si ani neškrtnu. Tam mě drží při životě jen mobilní internet od T-Mobile. Poučení? Doporučujeme se pořádně podívat na mapu pokrytí tohoto operátora :-)

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení