Menu

Nové modely kompaktních fotoaparátů Sony

18.03.2014 14:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové modely kompaktních fotoaparátů Sony

Nové modely kompaktních fotoaparátů Sony | foto: CHIP

Firma Sony začala prodávat nové modely fotoaparátů Cyber-shot . Jde o modely W830 a W810 se snímačem s rozlišením 20,1 Mpx  a 8X a 6X optickým zoomem.

w830-silver-right-1200-nahled Oba modely se vyznačují štíhlým tělem, disponují CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx a umožňují nahrávat videa v HD kvalitě. Díky funkci Beauty Effect je možné snadno provést kosmetické úpravy na snímcích a retušovat malé nedostatky. Nabídka obrazových efektů Picture Effect je široká a nové kompaktní fotoaparáty nabízejí i možnost snímání 360stupňových panoramat Sweep Panorama.

Model DSC-W830 v sobě spojuje optiku ZEISS, procesor BIONZ a CCD snímač s rozlišením 20,1 megapixelu ve štíhlém a kompaktním těle. Optická stabilizace Optical SteadyShot eliminuje otřesy zařízení a režim Active Mode se spolu s elektronickou stabilizací postará o videa.

Model DSC-W810 disponuje výkonným CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx, širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 26 mm s 6× optickým zoomem. Režim Party Mode automaticky nastavuje potřebné parametry při snímání v náročných světelných podmínkách.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení