Menu

Nové moto g7

14.02.2019 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nové moto g7

Nové moto g7 | foto: CHIP

Od roku 2013, kdy byl na trh uveden první model moto, stále více zákazníků požaduje prémiové mobily za dostupné ceny.

Motorola se již mnoho let soustřeďuje na hlavní spotřebitelský závazek: poskytovat smartphony s prémiovými funkcemi, které jsou zároveň kvalitní, dostupné a spolehlivé. Žádní dva zákazníci nejsou stejní a nároky na telefony jsou také velmi odlišné. Proto nová série moto g7 disponuje funkcemi, na kterých uživatelům záleží nejvíce.

Z toho důvodu Motorola navrhla hned čtyři nové mobily do dosud nejlépe prodávané série moto g. S lepšími fotoaparáty, výdrží baterky, plynulostí a většími displeji.

moto g7 plus: Neotřesitelná kvalita fotografií.

Navržen tak, aby zachytil nejlepší snímky. Smartphone moto g7 plus je o výborném fotoaparátu a plynulém běhu všech operací. Trochu roztřesení nebo špatné světelné podmínky nejsou pro 16MP duální fotoaparát s optickou stabilizací a umělou inteligencí problém. S funkcemi chytré kompozice nebo automatického vyfocení při detekci úsměvu fotíte jako profesionál. Baterie vydrží celý den a nabijete ji za pouhých 15 minut na dalších 12 hodin s 27 W TurboPower nabíjením.

moto g7: Podívejte se. Zachyťte. Upravte.

Zachycení, vytváření a sdílení kreativního obsahu nebylo jednodušší díky novému moto g7. Videa a snímky přicházejí k životu na 6,2" Max Vision Full HD+ displeji. 12 MP duální fotoaparát disponuje funkcí rozostření pozadí, přímého výběru barvy, automatického zachycení úsměvu a Google Lens, takže můžete dát volnost kreativitě a zachytit svět kolem sebe. O 50 % rychlejší než předchozí generace, moto g7 se hladce vypořádá s náročnými úkoly díky výkonnému osmijádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 632. TurboPower nabíjení a baterka s výdrží na celý den vás nezklamou. A s vylepšeným, tvarovaným sklem Gorilla Glass vypadá dobře.

moto g7 power: Obrovská výdrž baterie. Nonstop zábava.

Nový přírůstek do rodiny moto g, moto g7 power, byl navržen tak, aby vyřešil problém, který stále trápí uživatele smartphonů: výdrž baterie. Nový moto g7 power je vybaven jednou z nejlepších baterií na trhu s kapacitou 5000 mAh, na jedno nabití může uživatel na pracovat až 60 hodin (2,5 dne). Oceníte i funkci TurboPower, díky které během pár minut smartphone znovu nabijete na další hodiny. Vychutnejte si širokoúhlé zobrazení na 6,2" Max Vision HD+ displeji. Základem mobilu je výkonný osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 632 s frekvencí 1,8 GHz, který zajistí hladký průběh všeho, co zrovna děláte.

moto g7 play: Kompaktní design. Obrovský výkon.

Nenechte se zmást malými rozměry. moto g7 play je výkonný stroj. S osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 632 je moto g7 play o 60 % rychlejší než předchozí generace. Jeho kompaktní design kontrastuje s ultra širokým 5,7" Max Vision HD+ displejem s 19:9 poměrem stran. Zadní fotoaparát má rozlišení 17 MP s PDAF a nulovým zasekáváním spouště.

Exkluzivní Moto Experiences

Nejnovější generace rodiny smartphonů moto g přichází s exkluzivními Moto Experiences, které zjednodušují a zlepšují jejich užívání. Ovládání jedním tlačítkem nahrazuje navigační tlačítko jednoduchým posuvníkem na obrazovce díky Android 9.0 Pie. Zlepšeny jsou i snímky obrazovky za pomocí tří prstů, takže nyní může udělat snímek delší, než je obrazovka a rovnou jej poté upravit.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení