Menu

Nové myši Genesis pro začátečníky

26.10.2017 10:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nové myši Genesis pro začátečníky

Nové myši Genesis pro začátečníky | foto: CHIP

S vědomím, že nováčci ve světě počítačových her nechtějí utratit za herní myš více než pět set korun, Genesis uvádí dvě novinky – počítačové herní myši Krypton 110 a Krypton 190 – které úspěšně kombinují kvalitu a cenovou dostupnost.

Cena myši Krypton 190 je hluboko pod hranicí pěti set korun. Myš je vybavena vlastním softwarem, který umožňuje uživateli editovat makra a profily, a má osm programovatelných tlačítek. Myš se navíc může pochlubit precizním snímačem Avago 5050, odolnými spínači s životností 10 milionů kliknutí, a dokonce RGB podsvícením.

V případě myši Krypton 110 je cena dokonce ještě nižší, a přesto je vyrobena z kvalitních komponent a dílů. Snímač této myši umožňuje zvolit rozlišení 800 nebo 2400 DPI, spínače mají odolnost až 5 milionů kliknutí. Navíc je myš vybavena podsvícením ve čtyřech barvách – červená, růžová, fialová a modrá.

Obě myši sdílejí společný design. Výrobce se nespokojil s nevzhledným a strohým vzhledem, typickým pro tuto cenovou kategorii, a vyrobil myš s atraktivním designem opravdové herní myši. Pro posílení uživatelského komfortu mají myši optimální váhu a gumový povrch.

Doporučená koncová cena včetně DPH je 220 korun v případě myši Krypton 110 a 290 korun v případě Krypton 190.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení