Menu

Nové notebooky HP s AMD Trinity

11.10.2012 11:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové notebooky HP s AMD Trinity

Nové notebooky HP s AMD Trinity | foto: CHIP

Společnost HP má v nabídce novu řadu osobních počítačů pro domácnosti i firemní uživatele. Pro domácí uživatele jsou určeny štíhlé notebooky HP Pavilion Sleekbook 15.

HP Pavilion Sleekbook 15 je tenký a lehký černý notebook, který se dodává ve variantách s HD displejem o velikosti 15,6“ a s pamětí až 1 TB.  Baterie vystačí až na šest hodin provozu. K dispozici je rozhraní HDMI, USB 3.0 a USB 2.0. Notebook je vybaven numerickou klávesnicí, webkamerou HP TrueVision HD, zvukem Dolby Advanced Audio a volitelně i diskrétní grafikou NVIDIA.

Pro kancelářské prostředí má HP také novou nabídku ve stolním i mobilním provedení. Ve stolní počítačové sestavě HP Compaq Pro 6305 najdete AMD A10, A8, A6 a A4, které mají integrovanou grafiku. Notebook HP ProBook 4545s je také vybaven procesorem série A od AMD a technologií VISION Pro. K notebookům ProBook s-series si zákazníci mohou zvolit také AMD Radeon Dual Graphics s vyšším výkonem při renderování.

Notebooky HP Pavilion Sleekbook 15 se budou prodávat za cenu od 12 290 Kč včetně DPH. Počítač HP Compaq Pro 6305 začíná na ceně 13 125 Kč včetně DPH a notebook HP ProBook 4545s bude na českém trhu dostupný od října 2012 za cenu od 12 290 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení