Menu

Nové počítače Acer s Windows 10

21.10.2015 17:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové počítače Acer s Windows 10

Nové počítače Acer s Windows 10 | foto: CHIP

Acer má nový konvertibilní notebook Aspire R 14  a All-in-one počítač Aspire Z3-700, který se může pochlubit vestavěnou baterií, díky které vydrží 5 hodin bez napájení. Oba využívají nový systém Windows 10.

Společnost Acer oznámila příchod dvou nových Windows 10 zařízení, konvertibilního notebooku Aspire R 14 a přenosného all-in-one počítače Aspire Z3-700. Obě zařízení se mohou pochlubit duálními digitálními mikrofony s funkcí Acer Purified.Voice s vylepšeným zpracováním digitálního signálu (DSP), potlačením šumu na pozadí a zvýšením přesnosti hlasového projevu.

Pro lepší zvukový i vizuální zážitek se může Aspire R 14 i Aspire Z3-700 také pochlubit technologiemi Acer TrueHarmony Plus a Dolby Audio, které poskytují výkonný zvuk s prostorovým efektem. Obě zařízení jsou také vybavena filtrem Acer BluelightShield, mají na výběr ze čtyř vyladěných režimů, které mohou účinně snížit namáhání zraku tím, že sníží vyzařování modrého světla z obrazovky.

aspire-r-14-3-nahled

Aspire R 14 má nyní nový kartáčovaný kovový povrch, vybroušené hrany a tenčí 360° panty s duálním momentem. Notebook tak lze použít ve čtyřech režimech. Snadno můžete přecházet mezi režimem PC a tablet. Aspire R 14, který je tenký 18,5 mm a váží jen 1,9 kg, je osazen 6. generací procesorů Intel Core, až 8 GB systémové paměti DDR3L a SSD diskem. Pro vyšší rychlosti připojení je Aspire R 14 vybaven bezdrátovou technologií MU-MIMO.

Nový all-in-one počítač Aspire Z3-700 se může pochlubit vestavěnou baterií s výdrží 5 hodin na jedno nabití, což uživatelům umožňuje vykonávat produktivní práci na stolním počítači nebo si užívat zábavu kdekoli mimo dosah elektrické energie. 17,3" Aspire Z3-700 má tělo tenké 15,6 mm a váží 2 kg, zatímco dva stojánky umožňují, aby stál či ležel jako obří tablet.

aspire-z3-700-1-nahled

Aspire Z3-700 osazený procesorem Intel Pentium nebo Celeron, s až 8 GB paměti DDR3L a SSD či HDD. Může se pochlubit Full HD (1 920 × 1 080 px) 10bodovým kapacitním multidotykovým displejem, který podporuje vstup prostřednictvím dedikovaného stylusu.

Acer Aspire R 14 bude k dispozici v oblasti EMEA také na konci října od 799 €. Acer Aspire Z3-700 bude k dispozici v oblasti EMEA na konci roku za ceny od 599 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení