Menu

Nové ThinkPady od Lenova

11.04.2017 11:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové ThinkPady od Lenova

Nové ThinkPady od Lenova | foto: CHIP

Nové ThinkPad T470 a T470s  jsou podle Lenova odolné a spolehlivé. Technologie pro usnadnění každodenní práce, kterými jsou tyto modely vybaveny, staví na výkonu a efektivitě sedmé řady procesorů Intel Core. Společný mají také odolný design.

Kromě výkonného procesoru nechybí v noteboocích ani SSD disky - tišší, odolnější a rychlejší než mechanické pevné disky. Na noteboocích běží systém Windows 10 Pro a díky softwaru Windows Hello a jeho technologii rozpoznávání obličeje i otisku prstu není třeba vypisovat heslo.

Model ThinkPad T470s je tenký a váží jen 1,32 kilogramů. Je vybaven 14“ dotykovým displejem s rozlišením WQHD a stereo reproduktory s technologií Dolby Audio Premium. Podle výrobce vydrží na baterie až 10,5 hodiny a připojit se s ním můžete i přes LTE-A (4G). Notebooky Lenovo ThinkPad T470 a T470s jsou na našem trhu dostupné za cenu od 41 390 Kč, respektive od 44 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení