Menu

Novinky Dell na CES - nejmenší třináctka, nové Inspirony a herní stroje na cesty

07.01.2015 12:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Novinky Dell na CES - nejmenší třináctka, nové Inspirony a herní stroje na cesty

Novinky Dell na CES - nejmenší třináctka, nové Inspirony a herní stroje na cesty | foto: CHIP

Na letošním veletrhu CES představila firma Dell nové produkty z řad XPS, Alienware, Venue, Inspiron a také monitorů. Mimo jiné jde o nejmenší 13“ notebook na světě. Na český trh se dostane velká většina z nich v prvním kvartále nového roku.

xps-13-5-nahled

Novou špičkou v řadě XPS je Dell XPS 13, nejmenší 13palcový notebook na světě. Nabízí téměř bezrámový displej a vysoký výkon. Zvládne přitom podle výrobce až 15 hodin provozu na jedno nabití. Volitelný UltraSharp Quad HD+ displej se pyšní 5,7 miliony pixelů. Nejnovější procesory Intel 5. generace a SSD disky poskytují skvělý výkon s minimální dobou odezvy. Hmotnost nových XPS 13 začíná na 1,18 kg. 15“ model XPS 15 má dotykový displej s rozlišením UltraSharp 4K Ultra HD. Chlubí se více než 8 miliony pixelů a v kategorii 15“ notebooků se jedná o panel s nejvyšším rozlišením.

Herní notebooky Alienware 

Notebooky Alienware 15 a 17 s operačním systémem Windows jsou nejnovějšími přírůstky do rodiny herních počítačů. Oba stroje přicházejí s nejnovějšími gamingovými technologiemi včetně čtyřjádrových procesorů Intel Core i7 a grafických karet NVIDIA GTX 980m. Nové Alienware 15 a 17 jsou také o 20 % tenčí než jejich předchůdci.

alienware-17-1-nahled

Oba notebooky jsou schopné pustit grafickým kartám 100 % doporučeného příkonu. Modely s Intel Core i7 se mohou automaticky přetaktovat po připojení k Alienware Graphics Amplifier, které je možné k notebookům dokoupit samostatně.

Dell Inspiron 7000 a 5000 Series

Do rodiny Inspiron přicházejí další produkty včetně notebooku Inspiron 15 7000 s operačním systémem Windows. Inspiron 15 7000 Series se dostane na trh s 5. generací procesorů Intel Core a volitelným 4K UHD dotykovým displejem. Na jedno nabití vydrží baterie až 8 hodin.

Nový all-in-one desktop Dell Inspiron 23 má zabudovanou kameru Intel RealSense 3D Camera Front F2000. Tato 3D kamera přináší nové možnosti interakce při hraní, zábavě, spolupráci a tvorbě obsahu. Uživatelé mohou z Intel App Showcase stahovat aplikace, které využívají snímání hloubky fotografie. Kamera je použitelná i pro 3D tisk a skenování.

ultrasharp-34-monitor-u3415w-9-nahled

Monitor Dell UltraSharp 34

Nově dostupný je i zakřivený monitor Dell UltraSharp 34. Nabízí nové dimenze hraní a multi-taskingu díky panoramatickému panelu, jenž se chlubí detailním WQHD rozlišením. Má poměr stran 21:9 a 34“ úhlopříčku. Zvukový projev zajišťují 18W integrované reproduktory.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení