Menu

Nový freehosting - Endora.cz

10.10.2011 12:12 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový freehosting - Endora.cz

Nový freehosting - Endora.cz | foto: CHIP

Freehosting Endora.cz má nového provozovatele. Stable.cz získal do svého portfolia dynamicky rozvíjející se službu, která během dvou let své existence rychle získává nové zákazníky a spravuje služby pro více jak 28 000 domén druhého a třetího řádu.

„Endora.cz je pro nás projekt, který vhodně doplňuje naše portfolio a nabízí velmi kvalitní služby.“  říká Tomáš Fiala jednatel Stable.cz a pokračuje: „Věříme, že spokojení zákazníci freehostingu Endora.cz nepocítí, žádnou větší změnu a velmi brzo dokážeme službu dále rozvinout“.

Se změnou provozovatele freehosting Endora.cz představuje další novinky v podobě možnosti si zaregistrovat vlastní doménu .cz a pro náročné uživatele je připraven nový webhostingový program Endora MEGA, která navazuje na velmi populární program Endora PLUS.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení