Menu

Nový laserový projektor

16.02.2015 10:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový laserový projektor

Nový laserový projektor | foto: CHIP

Na veletrhu ISE 2015 bude poprvé v Evropě představen nový laserový projektor Epson EH-LS10000 s obrazovou technologií 4K. 

eh-ls10000

EH-LS10000 je první projektor společnosti Epson s obrazovou technologií 4K. Pomocí zdroje světla využívajícího dvojitý laser vytváří nejširší barevnou škálu ze všech projektorů Eposon a nejhlubší odstíny černé. Projektor může zobrazit skutečně černou černou. Jas projektoru je 1500 lumenů. Milovníci domácího kina díky tomuto laserovému projektoru s rozlišením 1080p Full HD a reflexní technologií Epson 3LCD mohou vychutnat špičkovou obrazovou kvalitu. Zdroj světla vydrží až 30 000 hodin. Jeho cena je ale cca 6000 £. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Luxus

    Tak tento projektor vypadá vážně luxusně. Hned bych ho bral. I samotny design je jedinečný, škoda jen té ceny. Asi si budu muset ještě počkat a místo nového projektoru si raději ještě objednat novou lampu a nechat si zkontrolovat ten můj starý krám :) ale dokud slouží… Jaký lampu mám vybrat? http://www.lampydoprojektoru.cz/…dime-vam-to/ Myslíte, že lepší si připlatit za originální lampu s/bez modulu?

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení