Menu

Nový slevový server

21.02.2013 14:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový slevový server

Nový slevový server | foto: CHIP

Na českém internetu se objevil nový server, sdružující slevové nabídky, speciální akce a soutěže supermarketů a hypermarketů. Najdete jej na stránkách www.kompasslev.cz.

 

 

 

Včera večer spustil provoz nový internetový server věnovaný nabídkám supermarketů a hypermarketů, který umožňuje svým uživatelům široké možnosti práce s letáky vydávanými největšími obchodníky na českém trhu.

Kompas Slev přináší kromě nabídky interaktivních letáků též informace o slevách a soutěžích, které čerpá z českých periodik. K obsahové stránce autoři webu uvádí: "Nechtěli jsme nabízet pouze letáky a zároveň jsme nechtěli být pouze dalším z mnoha slevomatů, protože k fungování těchto serverů a jejich dopadu na české podnikatele máme výhrady. Proto jsme se rozhodli o slevách pouze informovat a nikoliv je sami nabízet."

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení