Menu

Nový software pro SSD disky Transcend

14.11.2011 23:47 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový software pro SSD disky Transcend

Nový software pro SSD disky Transcend | foto: CHIP

Společnost Transcend nabízí majitelům SSD disků své značky ke stažení software SSD Scope, který zajistí ideální výkonnost disku a zvýšení bezpečnosti uložených dat.

 

SSD Scope umožňuje čtení SMART atributů SSD disku. Jedná se o sledovací systém, který je schopen včas zachytit anomálie, vyskytující se při činnosti disku a zabránit jeho poškozením. Program obsahuje dále funkci Secure Erase, která slouží jako nástroj k zabránění poklesu výkonnosti SSD prostřednictvím úplného vymazání jeho obsahu. Tím je umožněno delší zachování ideálního výkonů disku. Díky možnosti Diagnostic Scan je uživatel schopen provést diagnostiku disku od úrovně analýzy chyb při čtení až k úplné kontrole, která se vztahuje na všechny sektory.

Software SSD Scope podporuje rovněž technologii TRIM, která nabízí automatické a trvalé vymazání dat, což pozitivně ovlivňuje trvanlivost a výkonnost SSD disku. Funkce Drive Information nabízí zobrazení podrobných informací o nainstalovaném SSD disku, jako třeba: sériové číslo nebo aktuální verze firmwaru. Kromě toho, přes SSD Scope lze snadno provést aktualizaci firmwaru.

Další informace, seznam podporovaných modelů a software Transcend SSD Scope ke stažení se nachází pod odkazem: http://www.transcend-info.com/Support/DLCenter/DLSoftware.asp?ID=11&Func1No=3&Func2No=205.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení