Menu

Nový spínač pro mechanické klávesnice s hmatovou i zvukovou odezvou

13.06.2018 20:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový spínač pro mechanické klávesnice s hmatovou i zvukovou odezvou

Nový spínač pro mechanické klávesnice s hmatovou i zvukovou odezvou | foto: CHIP

Logitech G, značka, která se věnuje tvorbě výkonného herního vybavení, ohlásila mechanickou herní klávesnici Logitech G512 a nový volitelný mechanický herní spínač GX Blue.

Logitech G512 je vysoce výkonná mechanická herní klávesnice, která vychází z designu modelů G413 a G513. Klávesnice je nabízena ve třech verzích podle použitých spínačů – Tactile, Linear a nově GX Blue. Zavedení spínačů GX Blue, který bude k dispozici také v mechanické herní klávesnici Logitech G513, rozšiřuje řadu mechanických spínačů, které jsou používány ve špičkových herních klávesnicích Logitech.

Pro uspokojení osobních preferencí hráčů jsou klávesnice Logitech G512 a G513 nabízeny se třemi verzemi spínačů. Na výběr jsou spínače Tactile, Linear a nový GX Blue. Spínač Tactile má dobře rozpoznatelnou hmatovou odezvu pro hráče, kteří upřednostňují přímou zpětnou vazbu, zatímco verze Linear nabízí plynulý stisk kláves. Nový spínač GX Blue vydává při aktivaci zvuk „cvaknutí“, takže jeho stisknutí můžete nejen cítit, ale i slyšet.

Klávesnice Logitech G512 je vybavena exkluzivní technologií Logitech G LIGHTSYNC, která představuje nový level RGB podsvícení. Pomocí bezplatného programu Logitech Gaming Software (LGS) lze vytvářet světelné efekty a animace z přibližně 16,8 milionu barev ve čtyřech světelných zónách.

Klávesnice Logitech G512 má elegantní vzhled a tenké, avšak velmi pevné a odolné tělo z eloxované a kartáčované hliníkové slitiny 5052 používané v leteckém průmyslu. Je vybavena také průchozím portem USB 2.0, pro zajištění plnohodnotného napájení a přenosu dat. Tato mechanická herní klávesnice je k dostání v černém provedení Carbon.

Cena a dostupnost

Mechanická herní klávesnice Logitech G512 s možností volby spínačů Tactile, Linear nebo GX Blue by měla být k dispozici u prodejců na celém světě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3569 Kč. Mechanická herní klávesnice Logitech G513 se spínači GX Blue by měla být v prodeji ve vybraných zemích v Evropě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 4959 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení