Menu

Nový Varta Portable Powerpack

18.09.2014 15:46 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nový Varta Portable Powerpack

Nový Varta Portable Powerpack | foto: CHIP

Mobilní akumulátor udrží na cestách nabitý jak mobilní telefon, tak i MP3 přehrávač či GPS navigaci, bez nutnosti hledat elektrickou zásuvku.

Varta Portable Powerpack je mobilním zdrojem energie, který jednoduše nabijete připojením k počítači nebo nabíječkou mobilního telefonu (microUSB). Uloženou energii můžete později využít pro nabití rozličných zařízení. Powerpack přímo disponuje klasickým USB portem a v balení nechybí ani sada konektorů (miniUSB, microUSB a Apple 30pin konektor). Interní Li-Ion baterie s kapacitou 1 800 mAh nabije většinu mobilních telefonů na 100 % nebo např. až 10× přehrávač hudby. Klasický USB port na zařízení umožňuje Powerpack využít nejen jako nabíječku pro různá zařízení (GPS, mobil, MP3 přehrávač), ale také jako zdroj napájení po nejrůznější USB gadgety – lampičky, větráčky atp. Samozřejmostí jsou stavové diody, které informují o zbývající uložené energii. 

powerpack-2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení