Menu

Nový zakřivený Agon

20.02.2018 10:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový zakřivený Agon

Nový zakřivený Agon | foto: CHIP

Na letošním turnaji Intel Extreme Masters, který se uskuteční v polských Katovicích, představí firma AOC sestavu herních monitorů včetně nového kompletně černého a zakřiveného herního speciálu AGON AG352UCG8.

Již po jedenácté budou Katovice hostit fanoušky esportu ve dnech 24. – 25. února na akci IEM Expo, na kterou naváže ve dnech 2. – 6. března 2018 turnaj Intel Extreme Masters. Ten bude hostit 16 celosvětově nejlepších CS:GO týmů, které se utkají o podíl ze sumy 500 000 americký dolarů v cenách. Mezi nimi nebude chybět ani AOC sponzorovaný mezinárodní tým G2 Esports, který již týdny trénuje na herních monitorech AOC AG251FZ s frekvencí 240 Hz a dobou odezvy 1 ms.

V průběhu dvou víkendů budou návštěvníci svědky první veřejné prezentace nového zakřiveného monitoru AG3562UCG6 Black Edition a jeho obrovského 35“ panelu. Tento kompletně černý speciál přichází se 120Hz obnovovací frekvencí a UWQHD rozlišením 3440 x 1440 bodů. Díky zabudované podpoře G-Sync přináší monitor obraz synchronizovaný s grafickými kartami Nvidia. K výbavě patří AOC Flicker-free technologie, vysouvatelný držák na sluchátka a obrazová technologie AOC Shadow Control. Oficiální uvedení na trh je naplánováno na květen 2018.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení