Menu

NVIDIA uvolňuje ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V

02.09.2018 11:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
NVIDIA uvolňuje ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V

NVIDIA uvolňuje ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V | foto: CHIP

Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield V jsou zároveň určeny pro hry F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade a Switchable.

Už před oficiálním datem vydání hry Battlefield V, stanoveným na pátek 19. října 2018, si mohou hráči vyzkoušet otevřenou beta verzi nabízející formát Conquest na mapách Rotterdam a Artic Fjord a formát Grand Operations s režimem „Airborn“, respektive režimem „Breakthrough“. Otevřená beta startuje v úterý 4. září 2018 pro ty, kteří si plnou verzi hry předobjednali, a hráče vlastnící předplatné služeb Origin Access (Premier nebo Basic) či EA Access. O dva dny později, tedy 6. září 2018, se hra otevře všem. A díky právě uvedeným ovladačům budou hráči na tento okamžik připraveni.

Battlefield V bude jednou z prvních her využívajících technologii vykreslování v reálném čase (NVIDIA RTX Real-Time Ray Tracing) dostupnou na nedávno oznámených grafických kartách GeForce RTX a přinášející novou úroveň věrnosti a realističnosti do už tak ohromující hry.

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. několik dní před uvedením nových her, a poskytují maximální herní zážitek díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení