Menu

O2 dává svým zákazníkům 30 milionů písniček na 3 měsíce zdarma

08.06.2016 16:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
O2 dává svým zákazníkům 30 milionů písniček na 3 měsíce zdarma

O2 dává svým zákazníkům 30 milionů písniček na 3 měsíce zdarma | foto: CHIP

O2 odstartovalo spolupráci s hudební službou Spotify. Zákazníkům zpřístupní třicet milionů písniček do mobilu zdarma a poslech hudby přes Spotify nebude spotřebovávat žádná data.

Operátor O2 odstartoval spolupráci se světovou jedničkou v hudebním streamingu - hudební službou Spotify. Díky tomu nabídne všem svým zákazníkům 30 milionů skladeb a k tomu navíc možnost poslouchat oblíbené písničky bez čerpání dat z jejich tarifu.

Zdarma bude služba fungovat jen 3 měsíce. Po jejich vypršení stojí Spotify Premium od O2 159 Kč měsíčně. Platba proběhne v rámci O2 vyúčtování nebo z kreditu u předplacené karty. Službu Spotify bez spotřeby dat automaticky získají všichni stávající i noví rezidentní zákazníci s paušálním tarifem s internetem. Všechny potřebné informace jsou k dispozici na webu www.o2.cz/spotify.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení