Menu

O2 Internet s rychlostí 16 Mb/s na rok za 400 Kč měsíčně

26.05.2010 12:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 Internet s rychlostí 16 Mb/s na rok za 400 Kč měsíčně

O2 Internet s rychlostí 16 Mb/s na rok za 400 Kč měsíčně | foto: CHIP

Telefónica O2 přináší mimořádnou časově omezenou nabídku. V době od 1. do 15. června 2010 mohou všichni zákazníci získat za velmi výhodnou cenu připojení k internetu s maximální možnou rychlostí jejich linky, a to až 16 MB/s. Každý, kdo si domů pořídí O2 Internet, zaplatí za první rok používání pouze 400 Kč měsíčně, a to bez závazků či poplatků za pevnou linku.

Všichni zákazníci nyní mohou za speciální cenu 400 Kč měsíčně po dobu jednoho roku doma surfovat rychlostí až 16 Mb/s. Stačí, pokud si do 15. června 2010 objednají službu O2 Internet. Za její aktivaci zaplatí zákazníci pouze 1 korunu, za zvýhodněnou cenu 990 Kč pak pořídí Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti.

Nabídku O2 Internet mohou zákazníci dále kombinovat s bezplatnými bonusovými službami či doplňkovými službami za zvýhodněné ceny. V ceně internetu tak mají možnost pořídit si digitální televizi O2 TV Start s jedenácti programy a všemi dalšími výhodami v podobě TV Archivu pro zpětné sledování vybraných pořadů a Videotéky pro půjčování filmů z domova. Zároveň mohou využít službu O2 Navzájem pro bezplatné volání mezi dvěma O2 mobilními čísly. Za zvýhodněnou cenu mohou také získat internet na cesty, volání z domova s 300 volnými minutami měsíčně za 120 Kč či rozšířenou nabídku digitálních kanálů za 400 Kč za měsíc.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení