Menu

O2 Mobilní internet: Maximálně 30 Kč denně

27.01.2011 12:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 Mobilní internet: Maximálně 30 Kč denně

O2 Mobilní internet: Maximálně 30 Kč denně | foto: CHIP

3G síť od O2 je již v 84 městech a EDGE v celé České republice. Díky tomu nadále roste obliba mobilního internetu. Telefónica O2 proto přináší výhodnější účtování mobilních dat.

Od 27. ledna 2011 zaplatí uživatelé za první hodinu připojení 15 Kč, za celý den surfování maximálně 30 korun. Denní limit stahování dat je stanoven na 30 MB. Nové účtování je výhodné zejména pro občasné surfování v mobilu. Pro pravidelné a plnohodnotné využití internetu v telefonu O2 nabízí paušální tarify O2 Internet v mobilu Start za 150 Kč měsíčně a pro náročnější uživatele O2 Internet v mobilu za 300 Kč měsíčně.

Nová forma účtování mobilních dat je platná jak pro nové, tak stávající zákazníky. Od 27. ledna zaplatí zákazník za časový interval v délce 1 hodiny 15 Kč, surfování po dobu 24 hodin jej pak vyjde maximálně na 30 Kč. Denní FUP ve výši 30 MB pohodně vystačí na prohlížení webových stránek, chatování s přáteli na sociálních sítích nebo stahování emailů bez velkých příloh. Časový blok je aktivován datovým přenosem. Během tohoto bloku může zákazník stahovat nepřetržitě, ale má také možnost stahování dat přerušit. Pro surfování na internetu stačí jen kliknout na prohlížeč v telefonu. Není potřeba žádná registrace či vyplňování údajů. O začátku zpoplatnění bude zákazník informován formou SMS hned při zahájení surfování.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení