Menu

O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

07.04.2010 09:18 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS | foto: CHIP

Fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook mohou být nyní prostřednictvím jednoduchého nástroje nepřetržitě ve spojení se svými přáteli. Telefónica O2 přináší všem zákazníkům jako první v České republice možnost ovládat Facebook pomocí SMS zpráv. Pro využití služby zákazníci nepotřebují připojení k internetu ani žádné speciální zařízení, stačí jim jakýkoliv mobilní telefon. Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma.

Prostřednictvím Facebook SMS mohou všichni zákazníci například aktualizovat svůj stav, přijímat a posílat zprávy, vyhledávat či přidávat další přátele. Dále mohou být prostřednictvím příchozích sms informováni např. o komentáři k jejich fotce, novém příspěvku na zdi či šťouchnutí. Pro aktivaci služby stačí zaslat SMS ve tvaru f na číslo 9996209. Zákazník obratem obdrží ověřovací kód, který po přihlášení ke svému účtu zadá přímo na Facebook. V nastavení si pak také může upravit funkce, které chce využívat. Nastavit lze například limit počtu zpráv za den, časové omezení či možnost neposílání SMS zpráv v případě přihlášení na Facebook přes počítač.

Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma. Odeslané zprávy jsou zpoplatněny jako SMS zprávy do sítě O2 dle aktuálního tarifu. V případě, že zákazník využívá mobilní tarif s volnými SMS, může je při využívání Facebook Mobile uplatnit.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení