Menu

O2 nabízí nově připojení rychlostí až 1 000 Mb/s

12.04.2019 14:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
O2 nabízí nově připojení rychlostí až 1 000 Mb/s

O2 nabízí nově připojení rychlostí až 1 000 Mb/s | foto: CHIP

Společnost O2 vybraným zákazníkům nově nabízí nový tarif pevného připojení Internet EXKLUSIV HD. Ten umožňuje rychlost stahování až 1000 Mb/s a odesílání až 100 Mb/s. Dostupnost si můžete ověřit na webových stránkách.

O2 zvyšuje rychlost připojení pro domácnosti, a to jak přes kabel, kde nyní nabízí rychlost až jeden gigabit, tak u bezdrátové varianty, kde u 5G internetu na doma nabízí rychlost až 250 Mb/s. Tarif Internet EXKLUSIV HD je možné do konce dubna získat s měsíčním zvýhodněním a slevou za kombinaci s mobilním tarifem za 749 korun měsíčně po celou dobu trvání závazku, standardní měsíční paušál je 949 korun. Nejrychlejší pevný internet v nabídce je možné pořídit také v rámci balíčku O2 Spolu. Dostupnost rychlého internetu si můžete ověřit zde.

Uvedený tarif je určen zákazníkům, kteří potřebují rychlé fixní připojení s promptní odezvou. A to ať už se jedná o zákazníky s velkým počtem připojených zařízení v domácnosti, o ty, kteří stahují velké objemy dat nebo fanoušky hraní online her. Samozřejmostí je možnost kombinace s O2 TV, kde při uvedeném internetovém tarifu každý člen domácnosti může sledovat vlastní program a zároveň stahovat velké množství dat, například videa z Youtube nebo pracovat online v cloudu. Dostupnost si

Tarif Internet EXKLUSIV HD je možné kombinovat pouze s modemem O2 Smart Box, který je technicky otestován pro přenášení vysokých rychlostí a je schopen uvedenou rychlost přenést prostřednictvím kabelu do domácí sítě nebo bezdrátově pomocí Wi-Fi. Modem O2 Smart box je od dubna možné pořídit také na splátky za 99 korun na 48 měsíců.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení