Menu

Oblíbená klávesnice se vším na dosah za příznivou cenu

13.12.2017 10:57 | Milan Loucký + Přidat komentář
Oblíbená klávesnice se vším na dosah za příznivou cenu

Oblíbená klávesnice se vším na dosah za příznivou cenu | foto: CHIP

Je dobré mít vždy vše doslova na dosah. Tato úvah stála za návrhem designu klávesnice Zalman ZM-K350M.

Jihokorejská značka připravila funkční produkt při zachování klasického vzhledu, s velmi příznivou cenou. Výsledkem je bestseller mezi klávesnicemi Zalman, který si našel od svého uvedení na trh již desítky tisíc uživatelů.

Značka Zalman je známá především díky chladicím systémům a počítačovým skříním, v nabídce ale nechybí počítačové periferie včetně klávesnic. Klávesnice ZM-K350M patří mezi cenově velmi dostupná zařízení. Nízká cena však není to jediné, co je na této klávesnici pozoruhodné.

Tvar klávesnice ZM-K350M je jednoduchý, ideální pro široké užití. Klávesnice je vyrobena z černého materiálu. Od konkurence se odlišuje dodatečnými multimediálními klávesami, které jsou vyhrazeny pro spouštění specifických programů a aplikací nebo pro přístup k různým systémovým funkcím. Hranatý tvar si najde své příznivce, zvlášť v případě používání s myší podobného tvaru.

Výše zvýšené přidané multimediální klávesy jsou důležitým aspektem klávesnice. Na levé straně klávesnice jsou umístěny klávesy pro My Computer, Calculator, Home, a Mail. Na pravé pak jsou klávesy pro Play/Pause a tři ovladače hlasitosti či ztlumení zvuku.

Zalman ZM-K350M je membránová klávesnice, je tedy poměrně tichá. Umístění kláves se jeví jako nízké, je to dáno tím, že jsou zabudované hlouběji do rámu klávesnice. Odolnost kláves je s ohledem na příznivou cenu vynikající. Výrobce udává odolnost až deset milionů stisknutí.

Membránová klávesnice Zalman ZM-K350M je dostupná prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců od 219 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení