Menu

Oboustranné zrcátko za tisícovku, co navíc ještě telefonuje

07.05.2018 15:58 | Milan Loucký + Přidat komentář
Oboustranné zrcátko za tisícovku, co navíc ještě telefonuje

Oboustranné zrcátko za tisícovku, co navíc ještě telefonuje | foto: CHIP

Pro všechny, kteří s sebou nechtějí nosit trvale nebo při některých příležitostech velký smartphone, přichází pod značkou Geecoo Mini 1 na náš trh stylový malý telefon vyrobený z tvrzeného skla, který v neaktivním stavu připomíná oboustranné zrcátko.

Po zapnutí umožňuje telefonování, komunikaci pomocí SMS či WhatsApp a také poslech hudby. Společnost Satomar, distributor vybraných produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, představuje na našem trhu stylový telefon Geecoo Mini 1, který vybočuje z nabídky tradičních výrobců. Přístroj, který připomíná oboustranné zrcátko, má rozměry pouhých 11,4 x 4,9 cm a je tenký jen 5,5 mm. Při těchto miniaturních rozměrech nelze pro psaní textu použít dotykovou klávesnici, proto telefon kombinuje na první pohled neviditelná tradiční tlačítka a klasický 1,54palcový IPS displej. Vše se přitom objeví až při aktivaci přístroje.

Do těla miniaturního telefonu se kromě tlačítek, displeje s rozlišením 240 x 240 bodů, operační paměti 32 MB a paměti 32 MB pro kontakty a WhatsApp komunikaci vešel také modul Bluetooth 4.0 a slot pro rozšiřující paměťovou kartu Micro SD.

Vzhledem k vlastnostem neaspiruje pro většinu uživatelů tento mini telefon na post hlavního přístroje, ale skvěle poslouží jako druhé zařízení. Pro tyto účely je vhodné požádat operátora o vystavení druhé Micro SIM karty. Svým zrcadlovým designem osloví především ženy a k dostání je ve třech barvách – zlaté, černé a modré.  

Telefon Geecoo Mini 1 je dostupný za doporučenou cenu 990 Kč.

Chcete pořádný smartphone? Koukněte se na modely, které se drží v popředí TOP 10 Testlabu Chipu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení