Menu

Obrazy v galerii rozpohybované pohyblivou projekcí

08.11.2017 07:19 | Milan Loucký + Přidat komentář
Obrazy v galerii rozpohybované pohyblivou projekcí

Obrazy v galerii rozpohybované pohyblivou projekcí | foto: CHIP

Společnost Panasonic rozšířila svou řadu příslušenství uvedením digitálně ovládaného zařízení Mirror Head, které dokáže vytvářet dynamické, poutavé pohyblivé projekce.

24360981478-07b2c6fc50-b V řadě určené pro profesionální tvůrce scén jsou dostupné čtyři modely (ET-MH14, ET-MH15, ET-MH17 a ET-MH18) vhodné pro projektory Panasonic od 6200 do 30 000 lumenů, díky čemuž jsou ideální jak pro půjčovny, tak pro putovní akce.

Rozšiřitelné zařízení Mirror Head lze naklonit až o 180 stupňů a natočit o 90 stupňů. Lze jej nastavit buď na rychlý, nebo pomalý pohyb k obrázkům projektu, animacím, videím a textu na jakémkoli povrchu, ať už pohyblivém nebo statickém.

„Statická projekce je minulostí,“ tvrdí marketingový manažer projektorů pro Evropu Hartmut Kulessa. „Cesta k novému vizuálním zážitku začíná zde. Technologie si razí cestu k nevídaným možnostem osvětlení, projekce a interiérového designu.“

Řadu MH14 lze snadno a rychle montovat na projektory s ochrannými rámy i bez nich. Zařízení Mirror Head je dodáváno s LED displejem s vysokým rozlišením, který usnadňuje konfiguraci.

Zařízení Mirror Head rozpohybovalo dokonce i obrazy v galerii. Nic netušící návštěvníci se nestačili divit. Video je k dispozici zde.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení