Menu

Obří smartphone - Alcatel A3 XL

10.01.2017 11:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Obří smartphone - Alcatel A3 XL

Obří smartphone - Alcatel A3 XL | foto: CHIP

Novinka od Alcatelu nabídne podporu mobilních sítí 4G (LTE), čtečku otisků prstů a obří 6‘‘ HD displej pro pohodlné sledování videí, hraní her a prohlížení webu.

Smartphone Alcatel A3 XL z nové produktové řady „A“ zaujme podle výrobce v dané ceně i štíhlým designem. Jeho charakteristickým znakem je ale 6‘‘ HD displej. Model A3 XL podporuje všechna evropská 4G pásma. Alcatel A3 XL usnadní díky velkému displeji sledovat filmy v HD kvalitě a vychutnat si hraní her.

alcatel-a3-xl-3-nahled

Zabudovaná čtečka otisků prstů zvládne odemknout smartphone dotykem. Vedle toho ale umožní i přijímat hovory, fotit, šifrovat dokumenty a rychle přistupovat k dalším aplikacím. Alcatel A3 XL dále nabízí dvojici fotoaparátů s duálním bleskem, které se hodí třeba k focení selfíček, nebo celou řadu aplikací pro úpravu a vylepšení fotografií a alb. Má rozměry 165 x 82,5 x 7,9 mm, čtyřjádrový procesor, 3000mAh baterii, 1GB operační paměť a 8GB flash paměť. V Evropě se objeví v průběhu druhého čtvrtletí roku 2017.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení