Menu

Ochrana pro 7“ tablety

18.07.2012 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ochrana pro 7“ tablety

Ochrana pro 7“ tablety | foto: CHIP

Vodotěsné pouzdro Bingo WP-10 je určeno pro tablety s 7“ displejem s poměrem stran 16:9. Nabízí ochranu LCD tabletu před prachem, pískem nebo vodou, ať už jste na pláži u moře, sjíždíte řeku nebo se pohybujete v prašném prostředí.

Univerzální vodotěsné pouzdro Bingo WP-10 je podle výrobce vodotěsné do 10 m a má dvojnásobně jištěný uzávěr. Pouzdro je svými rozměry kompatibilní s libovolnými LCD tablety s úhlopříčkou 7" a poměrem stran 16:9. Oddělitelnou součástí pouzdra je i popruh, díky němuž lze tablet přenášet. Bezpečnostní plastový uzávěr pak umožňuje snadnou manipulaci s LCD tabletem.

Zadní strana pouzdra je opatřena průzorem pro fotoaparát. Vnější rozměry pouzdra jsou 154 × 240 mm, vnitřní pak 137 × 205 mm. Cena pouzdra je stanovena na 349 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení