Menu

Odolná powerbanka

21.07.2017 11:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolná powerbanka

Odolná powerbanka | foto: CHIP

Powerbanka Adata D16750 má zajímavý design, velkou kapacitu a ochranu proti prachu, vodě a nárazům. 

Adata již dříve vyráběla odolné powerbanky. Model D16750 se od nich snaží odlišit zejména výrazně vyšší kapacitou díky článkům LG s celkovou kapacitou 16 750 mAh. D16750 vylepšuje jednoduchý design kombinací pískovaného hliníkového krytu s gumovými ochrannými prvky. Dokáže nabíjet dvě zařízení současně. Na trhu se objeví v průběhu srpna, pro začátek ve stříbrné, modré a zelené verzi.

Powerbanka byla otestována podle norem IEC a získala certifikaci IP67. To znamená kompletní těsnost proti vniknutí malých částic prachy a schopnost fungovat i při ponoření do hloubky 1 m pod vodní hladinu po dobu až 30 minut. D16750 také využívá několik vrstev ochrany proti nárazům, například kovové jádro a hrany kryté pevným, ale ohebným silikonem.

Díky kapacitě 16 750 mAh dokáže power banka nabít i ty největší smartphony až pětkrát, a 10“ tablet skoro dvakrát. Dva výstupní porty USB poskytují dohromady proud až 3,4 A. Kromě toho podporuje současné dobíjení i vybíjení, takže ji můžete připojit k elektrické síti, i když současně sama dobíjí. Pro lepší funkčnost je přidána LED svítilna.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení