Menu

Odolný 5“ tablet Toughpad s hlasovými a datovými funkcemi

25.02.2014 10:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolný 5“ tablet Toughpad s hlasovými a datovými funkcemi

Odolný 5“ tablet Toughpad s hlasovými a datovými funkcemi | foto: CHIP

Panasonic rozšiřuje řadu produktů Toughpad o 5“ odolné zařízení určené pro práci v terénu. Disponuje hlasovými a datovými funkcemi pod operačními systémy Microsoft Windows Embedded 8 Handheld nebo Android a dostupný bude na podzim.

12744085224-74a849d640-h-nahled

Společnost Panasonic na veletrhu Mobile World Congress představila plán rozšířit na podzim 2014 produktovou řadu Toughpad o 5" odolné zařízení. 5" toughpad bude určen pro mobilní pracovníky, kteří potřebují odolné zařízení s hlasovými a datovými funkcemi v terénu nebo v náročném prostředí. Například pro pracovníky záchranných a bezpečnostních složek nebo pracovníky v oborech logistiky, výroby a skladování.

12743627885-3f97cdf9ef-h-nahled 5" toughpad slibuje hlasové a datové funkce, dlouhou dobu provozu na baterie, možnost výměny baterie za provozu a funkce rychlého nabíjení. Dotykový displej umožňuje ovládání v rukavicích a je čitelný i na denním světle. Je vybaven kamerou s vysokým rozlišením a čtečkou čárových kódů. Stejně jako ostatní produkty z řad Panasonic Toughpad a Toughbook je zkonstruován podle norem odolnosti vůči nárazům, pádům, extrémním teplotám a vniknutí vody a prachu. Tablet bude podporovat rozšíření interních periferních zařízení nebo prostřednictvím portu micro USB.

Tablet bude dodáván se dvěma verzemi operačního systému, s možností hlasových a datových funkcí a funkcí redukce šumu, která zajišťuje srozumitelnou komunikaci i ve velmi hlučných prostředích.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení