Menu

Odolný Panasonic LUMIX FT30

09.02.2015 15:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Odolný Panasonic LUMIX FT30

Odolný Panasonic LUMIX FT30 | foto: CHIP

Panasonic LUMIX FT30 je nový přírůstek do řady kompaktních fotoaparátů odolných proti vodě, mrazu, nárazu i prachu. Přístroj určený pro dobrodružné povahy nabízí podle výrobce vynikající obrazovou kvalitu a výdrž.

148-ft30-ts30a-front-nahled

Panasonic LUMIX FT30 je stavěný tak, aby obstál a fungoval v téměř jakýchkoli podmínkách. Je vodotěsný do 8 m, nárazuvzdorný při pádu z výšky 1,5 m, mrazuvzdorný do –10℃ a také odolný proti prachu. Díky tomu je LUMIX FT30 ideálním fotoaparátem při stanování, potápění, surfování, horských túrách či lyžování.

Kromě odolné konstrukce nabízí LUMIX FT30 i kvalitu fotografování. Zásluhu na tom má mimo jiné objektiv LUMIX DC VARIO s 4násobným optickým zoomem, který začíná na širokoúhlém ohnisku 25 mm. Milovníci potápění ocení speciální podvodní režim s upraveným barevným podáním s posílenými červenými odstíny. Pod vodou přijde vhod i nová funkce Torch Light neboli Kapesní svítilna, tedy výkonné přisvícení na větší vzdálenost, než bývá obvyklé. To vylepšuje kvalitu videozáznamů.

LUMIX FT30 umožňuje použít celou řadu automatických i manuálních fotografických režimů. Kromě toho je k dispozici řada automatických funkcí pro méně zkušené uživatele. Například funkce Kreativní panorama umožňuje vytvářet panoramatické snímky na šířku i na výšku, režimy Kreativní ovládání a Kreativní retuše zase nabízejí celkem 12 efektů a filtrů.  A díky funkci časosběrného snímání se můžete pustit do videosekvencí rozkvétajících květin nebo rychle letících mraků.

LUMIX FT30 – technické údaje:

  • Vodotěsný do 8 metrů, nárazuvzdorný při pádu z 1,5 m, mrazuvzdorný do –10℃ , odolný proti prachu
  • Širokoúhlé ohnisko 25 mm a 4× optický zoom
  • Snímač s rozlišením 16,1 MPix
  • Bohatá nabídka fotografických funkcí a režimů (např. pokročilý podvodní režim, inteligentní automatika iA, kreativní panorama, kreativní ovládání, kreativní retuš, časosběrné snímání a pod.)
  • LCD displej 6,9 cm

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení