Menu

Opera Mobile 10.1 beta pro Android

09.11.2010 08:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Opera Mobile 10.1 beta pro Android

Opera Mobile 10.1 beta pro Android | foto: CHIP

Uživatelé systému Android mají novou možnost při výběru prohlížeče. Dnes společnost Opera Software oznámila, že na webu Android Market je zdarma dostupná verze Opera Mobile 10.1 beta. Milionům uživatelů systému Android je tak nabídnut výkonnější prohlížeč s výhodami pro uživatele.

Uživatelé systému Android jsou známí svým smyslem pro rychlost a funkčnost. Rovněž jsou známí svými požadavky po novém a lepším softwaru pro své kapesní počítače, ale i svým až přátelským vztahem k telefonům. Nyní mají možnost používat prohlížeč Opera Mobile, který vytvořila společnost, která sdílí jejich vášeň pro lepší prohlížeče.

Prohlížeč Opera Mobile se může pochlubit rychlejším načítáním stránek v porovnání s ostatními prohlížeči a vysoce plynulým přejížděním, posouváním i měněním zvětšení. Dalším přínosem prohlížeče Opera je funkce Rychlý přístup, která poskytuje rychlý a snadný přístup na oblíbené stránky uživatele, přičemž správce hesel zbavuje uživatele útrap s náročným psaním na mobilním telefonu.

Uživatelé si navíc mohou vychutnat lepší prohlížení webu v pomalých nebo přeplněných sítích, a to díky funkci Opera Turbo, která poskytuje až 80% kompresi dat.

Prohlížeč Opera Mobile 10.1 Beta pro systémy Android dále nabízí:

 snadnou správu listů díky vizuálním listům

  • vykreslovací modul Opera Presto
  • synchronizaci záložek mezi zařízeními pomocí funkce Opera Link
  • možnost nastavení jako výchozí prohlížeč
  • podporu geografických údajů
  • podporu formátu SVG

 

Stáhnout


Stáhněte si bezplatně prohlížeč Opera Mobile přímo do vašeho telefonu se systémem Android na webu Android Market nebo na webu m.opera.com/next. Další informace naleznete na webu

Prohlížeč Opera Mobile je pro systémy Android dostupný v 18 verzích včetně češtiny.

Info: http://www.opera.com/mobile/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení