Menu

Operátor rozdává mobilní data: za aktivaci nové SIM dostanete 10 GB

15.05.2023 10:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Operátor rozdává mobilní data: za aktivaci nové SIM dostanete 10 GB

Operátor rozdává mobilní data: za aktivaci nové SIM dostanete 10 GB | foto: SAZKAmobil / oficiální press kit

Přestože většinou se věnujeme výhradně trojici velkých operátorů – T-Mobile, O2 a Vodafone – pod radarem by neměli zůstat ani virtuální operátoři, tzv. virtuálové. Ten největší z nich, SAZKAmobil, nyní připravil zajímavou akci pro nové zákazníky.

10 GB dat a sleva na další balíčky

SAZKAmobil rozdá každému, kdo si do 30. června 2023 koupí předplacenou SIM kartu, hned 10 GB dat. Jde o jednorázovou akci, nebude se opakovat víckrát a platí, jak bylo zmíněno, jen do posledního června.

Jedinou podmínkou, kterou je nutno splnit, je aktivovat si novou SIM kartu do dvou dnů od zakoupení. Cena předplacené SIM karty je 150 Kč a můžete si takto nabitou SIM kartu pořídit přes internet, nebo na 7500 výdejních místech. Pak už jen stačí, abyste odeslali SMS ve znění „D11“ na číslo 8866.

„Na následující dva měsíce jsme pro zákazníky připravili extra porci dat zdarma při pořízení nové předplacenky. Datový balíček 10 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. SIM karty zakoupené v poslední den akce, tedy. 30. 6. 2023, je nutné aktivovat nejpozději do 2. 7. 2023,“ uvedl v tiskové zprávě šéf SAZKAmobil, Jan Schmiedhammer.

Kromě této akce pro nové zákazníky přináší virtuální operátor ještě jednu zajímavou nabídku. Rozšiřuje slevu na své datové balíčky z března až do 30. června. Balíčky vypadají následovně: 2GB balíček stojí 160 Kč (bez slevy 180 Kč), 5GB balíček vyjde na 240 Kč (bez slevy 350 Kč), 10GB balíček stojí 340 Kč (bez slevy 450 Kč) a nejvyšší 50GB vás vyjde na 800 Kč (bez slevy 850 Kč).

Zdroj: SAZKAmobil, Tisková zpráva

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení