Menu

Origin Acoustics i u nás

20.12.2017 19:01 | Milan Loucký + Přidat komentář
Origin Acoustics i u nás

Origin Acoustics i u nás | foto: CHIP

Reproduktory a hudební řešení, která často nejsou ani vidět, to je vizitky americké společnosti Origin Acoustic. Reprezentují ji elegantní a často téměř neviditelné reprosoustavy s vynikajícím zvukem.

Jedna z jejich kolekcí určená pro nejnáročnější posluchače vznikla ze spolupráce se známou značkou Bang & Olufsen. Tuto řadu propojuje společný jmenovatel – vysoce kvalitní zvukové podání z aparatury, která je téměř neviditelná.  

Reproduktory CELESTIAL – zvuk z hůry

Celestial jsou pasivní stropní reproduktory, které zaručují výjimečný zvukový projev, flexibilitu, jednoduchou instalaci a diskrétní vzhled, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jde o diskrétní stropní reproduktory, které vyplní místnost nevšedními zvukovými zážitky.  

Reproduktory PALATIAL – diskrétní, ale výkonné

Palatial jsou pasivní vestavné reproduktory do stěn, určené pro aktivní poslech. Charakterizuje je prostor vyplňující hudba či zvuková kulisa domácího kina. Jde o nenápadné vestavěné reproduktory s plným zvukem.  

Stropní reproduktory Celestial a vestavěné reprosoustavy Palatial vycházejí ze vzájemné spolupráce společností Bang & Olufsen a Origin Acoustics. Značka Origin Acoustics, která je na českém trhu nová, má ale za sebou ale již 40letou zkušenost v oboru. Tým techniků, který u zrodu společnosti stál, nechal z podlah zmizet „překážející bedny“ a nevzhledné dráty a ukryl vše do stěn a stropů. V Origin Acoustics jsou pevně přesvědčeni, že hudba zní a „vypadá“ nejlépe, pokud jsou měniče ukryty před našimi zraky. Značku Origin Acoustics v České republice nyní nově zastupuje společnost Audiopro.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení