Menu

Oscar pro seniory: aplikace pro Yoga Tablet

27.03.2014 15:30 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Oscar pro seniory: aplikace pro Yoga Tablet

Oscar pro seniory: aplikace pro Yoga Tablet | foto: CHIP

Oscar je unikátní aplikace pro tablety, díky které mohou členové rodiny vzdáleně pomáhat svým rodičům či prarodičům, a být jim tak neustále nablízku.

Od dubna 2014 bude tato jednoduchá a intuitivní aplikace k dispozici ke stažení na Google Play a iTunes. Jedním z tabletů, který je ideální pro využití aplikace Oscar pro seniory, je Yoga Tablet s praktickou rukojetí ve tvaru válce. Tento tablet totiž v mnohém splňuje nároky seniorů.

lenovo-yoga-tablet-stand-oscar-nahled

„Yoga Tablet se velmi snadno ovládá, takže si s ním určitě poradí i uživatelé, kteří technologie příliš často nevyužívají. Dá se jednoduše zapnout, jelikož má velké startovací tlačítko, a navíc disponuje stojanem, který zajišťuje pohodlné video hovory s rodinou či přáteli,“ uvádí Lucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo.

Aplikaci Oscar je možné stáhnout na nově zakoupený nebo již používaný tablet. Svou jednoduchostí, intuitivním ovládáním a možností vzdálené pomoci eliminuje počítačové bariéry pro starší uživatele. Oscar může být propojen i s aplikacemi a produkty (tzv. wearable devices) třetích stran, jako jsou například monitorovací senzory nebo zdravotní aplikace.

Zdroj: TZ Lenovo.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení