Menu

Outdoorový bluetooth reproduktor

15.02.2016 10:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Outdoorový bluetooth reproduktor

Outdoorový bluetooth reproduktor | foto: CHIP

Společnost Trust uvedla na na trh bezdrátový bluetooth reproduktor Ambus pro venkovní použití. Novinka značky Trust URBAN nabízí kompaktní velikost a voděodolnou konstrukci splňující standard IP x5.

Outdoorový bezdrátový bluetooth reproduktor Trust Urban Ambus je vyveden v dominantní křiklavě zelené barvě. Pevnou a odolnou schránku odpovídající standardu IP x5 tvoří černý pogumovaný povrch s úchytem na vrchní straně. Konektory pro nabíjení a Audio-in kryje gumové víčko na spodní straně. Díky bidonovému tvaru jej lze snadno umístit do držáku v automobilu nebo na kole či prostřednictvím dodávané karabiny uchytit např. k batohu.

trust-urban-ambus-lifestyle-nahled

Tradiční ovládací panel obsahující tlačítka pro kontrolu hlasitosti, vypnutí/zapnutí, párování či přijmutí hovoru se nachází v jedné vertikální linii na boku reproduktoru. Zařízení se připojuje bezdrátově pomoci bluetooth na vzdálenost až 10 m nebo přes klasický 3,5mm jack. Trust Urban Ambus disponuje nabíjecím akumulátorem s výdrží až 15 hodin přehrávání. Outdoorový bluetooth reproduktor Trust Urban Ambus je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč.

trust-urban-ambus-lifestyle2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení