Menu

Ovládání hlasitosti na mobilu: praktická aplikace pro Android dočasně zdarma

19.11.2020 08:10 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Ovládání hlasitosti na mobilu: praktická aplikace pro Android dočasně zdarma

Ovládání hlasitosti na mobilu: praktická aplikace pro Android dočasně zdarma | foto: Pexels/Burst

Příliš hlasitá vyzvánění, naopak moc tiché telefonní hovory: hlasitost mobilního telefonu silně kolísá a je občas obtížné ji upravit. Často používaná ovládací tlačítka na smartphonu mohou být nefunkční. Může pomoci šikovná aplikace pro Android.

Každý uživatel má z hlediska hlasitosti telefonních hovorů, přehrávání hudby nebo intenzity vyzváněcích tónů jiné preference. Tato nastavení lze pomocí nástrojů zabudovaných v mobilním operačním systému možné provést velmi komplikovaně. Aplikace poskytující rychlé ovládání hlasitosti to mění a nabízí rychlý přístup k nejdůležitějším ovládacím prvkům zvuku. Momentálně je k dispozici na obchodu Play k bezplatnému stažení.

Před stažením aplikace se raději ujistěte, zda stále trvá akce na její bezplatné stažení. Jde o časově omezenou nabídku, která může být v každý okamžik ukončena a aplikace bude opět zpoplatněna.

Stáhněte si: Quick Volume Control

quickvolumecontrol-logo

Quick volume control in notification bar

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí praktické aplikace pro Android si snadno upravíte všechny zvuky smartphonu.

Stáhněte si

Quick volume control: nastavení hlasitosti bez použití tlačítek

quickvolumecontrol1

Software nabízí bohaté možnosti nastavení zvuků mobilu. | Zdroj: GooglePlay/QuickVolumeControl

Aplikace se naistaluje rychle a její ovládání je velmi snadné: pokud z horní části obrazovky stáhnete oznamovací lištu dolů, zobrazí se další tlačítka pro ovládání hlasitosti. Klepnutím na obrazovku se zobrazí posuvný ovladač, kterým můžete nastavovat jednotlivé zvuky.

Pokud byste tedy nechtěli zmeškat jakékoliv hovory, jistě si nastavíte vyzvánění na maximum. Pokud ráno nemáte rádi infarktové stavy, pak bude jistě vaší volbou potlačení hlasitosti budíku. K dispozici jsou také tlačítka pro přehrávání médií, budíky, oznámení, telefonní hovory a systémové zvuky.

V nastavení aplikace můžete také upravit vzhled dodatečné lišty aplikace. Můžete se rozhodnout, která tlačítka budete potřebovat a jaké barvy budou nejlépe ladit s tématy nastavení systému.

Hodí se pro poškozené mobily

Uživatelé mobilních telefonů s Androidem, kteří už mají na svém zařízení poškozená anebo už dokonce nefunkční tlačítka ovládání hlasitosti, mohou aplikaci využít k regulaci úrovní hlasitosti různých funkcí a jejich vzájemné koordinaci. Díky rychlému přístupu jsou možnosti rychle po ruce.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.