Menu

Ozone Strike Battle: Malá podsvícená herní klávesnice

26.02.2015 13:41 | Michal Bareš + Přidat komentář
Ozone Strike Battle: Malá podsvícená herní klávesnice

Ozone Strike Battle: Malá podsvícená herní klávesnice | foto: CHIP

Španělská společnost Ozone Gaming začne v březnu prodávat zajímavou herní klávesnici Strike Battle. Zajímavá je malými rozměry a kvalitními podsvícenými klávesami.

ozone-strike-battle-1-black-nahled

Ozone Strike Battle

Klávesnice s rozměry 34,6×35,1×12,3 cm a hmotností 685 gramů je osekána o numerický blok, takže je menší a dá se snadněji přenášet například na LAN party. K počítači se připojuje 1,5metrovým USB kabelem. Osobitý design podtrhují vysoké klávesy s červeným podsvícením (intenzita se dá regulovat, mohou i blikat), umístěné na hliníkové základně. Klávesnice s 87 tlačítky podle výrobce vydrží až 50 000 000 úhozů. Umožňuje nastavit 5 profilů, až 30 programovatelných maker, podle potřeby hráčů lze rovněž nastavit rychlost odezvy kláves. Doporučená koncová cena s DPH se má pohybovat okolo 2 200 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení