Menu

Partnerství s fotbalovou reprezentací pokračuje

31.08.2010 11:37 | Redakce Chip + Přidat komentář
Partnerství s fotbalovou reprezentací pokračuje

Partnerství s fotbalovou reprezentací pokračuje | foto: CHIP

T-Mobile zůstává i nadále generálním partnerem české fotbalové reprezentace. Tento týden byla prodloužena smlouva mezi operátorem a společností STES, nositelem reklamních a marketingových práv Českomoravského fotbalového svazu. Vzájemná úspěšná spolupráce bude pokračovat nejméně do roku 2012.

Předseda ČMFS Ivan Hašek k podpisu smlouvy říká: „T-Mobile je dlouholetým partnerem Českomoravského fotbalového svazu a zároveň patří mezi ty nejdůležitější. Prodloužení smlouvy do roku 2012 nás proto velice těší.  Věříme, že i s pomocí tak silného partnera v zádech se nám podaří uspět v kvalifikaci na EURO 2012.“

Se jménem T-Mobile se budou všichni fanoušci setkávat během celého dalšího kvalifikačního cyklu do mistrovství Evropy v roce 2012. To se bude hrát v Polsku a na Ukrajině. Fanoušci se tak mohou těšit na řadu zajímavých nabídek s fotbalovou tematikou.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení