Menu

Pátá generace procesorů Intel Core v noteboocích Toshiba

11.04.2015 14:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pátá generace procesorů Intel Core v noteboocích Toshiba

Pátá generace procesorů Intel Core v noteboocích Toshiba | foto: CHIP

Toshiba oznámila, že její firemní notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B jsou nyní k dostání i s pátou generací procesorů Intel Core. To jim zajistilo prodlouženou výdrž baterií a vyšší výkon. 

portege-z30-a-03-z-screen-nahled

Toshiba Portégé Z30

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B nyní využívají výhod páté generace procesorů Intel Core (až po model i7), takže mají nižší spotřebu energie a tím déle vydrží. Tyto notebooky se již dříve mohly pochlubit velkou výdrží baterie, ale nyní se Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B pyšní ještě delším provozem na jedno nabití. Pro ultramobilní notebook Toshiba Portégé Z30 to podle výrobce konkrétně znamená nárůst z původních 13,5 hodiny na 17 hodin. Bez potřeby nabití tak notebook vydrží až dva pracovní dny.

satellite-pro-r50-lifestyle-05-nahled

Toshiba Satellite Pro R50

Výdrž baterie se u modelu Tecra Z40 se zvýšila až na 15 hodin z původních 10,5 hodiny. I Satellite Pro R50-B nyní poskytne uživateli komfort celého pracovního dne bez potřeby nabíjení s výdrží baterie až 8 hodin. Díky pokročilým funkcím ochrany, jako je Trusted Platform Module, možnosti dokování a technologii Intel vPro , jsou modely Portégé Z30 (33,8 cm, 13,3”) a Tecra Z40 (35,6 cm, 14,1”) vhodné i do pracovního prostředí, ve kterém může IT oddělení monitorovat a spravovat zařízení na dálku.

portege-tecra-family-05-nahled

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40, a Satellite Pro R50-B s pátou generací procesoru Intel Core jsou nyní dostupné na evropském trhu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení