Menu

PayPal: jedna z oblíbených funkcí služby bude ukončena

16.08.2021 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
PayPal: jedna z oblíbených funkcí služby bude ukončena

PayPal: jedna z oblíbených funkcí služby bude ukončena | foto: Steve Buissinne/Pixabay

Poskytovatel platebních služeb PayPal oznámil, že uživateli oblíbená služba MoneyPool bude k dispozici už jen několik týdnů. V listopadu bude ukončena. Správci finančních sbírek by si měli včas převést peníze na své účty.

Společnost PayPal končí s podporou služby »MoneyPool«. Informovala o tom v e-mailu zákazníkům a v příspěvku na svém blogu s názvem "Is PayPal closing Money Pools?". Uživatelé služby PayPal proto budou mít možnost vytvářet nové sbírky pouze do 30. září 2021.

Sbírky MoneyPools, vytvořené 30. září nebo o několik dní dříve, zůstanou aktivní ještě nejméně 30 dní.

Zákazníci služby PayPal mohli pomocí této funkce vytvářet virtuální peněžní sbírky. Takto se skupiny uživatelů skládali například na blížící se narozeniny některého z přátel nebo rodinných příslušníků, finanční sbírku pro různé typy pomoci nebo společné náklady na výlet.

Provozovatel platebních služeb nesdělil, proč se funkce pro vytváření společných sbírek »MoneyPool« ruší. V budoucnu půjde využít jiné služby, například »PayPal.me«. Ta by měla vzniklou mezeru vyplnit.

PayPal: co musí zákazníci, kteří moneypool využívají, nyní udělat

Pokud máte ve službě PayPal stále některou sbírku aktivní, není na řešení prozatím žádný spěch. Zbývající peníze můžete převést na svůj účet PayPal do 8. listopadu 2021.

K tomuto kroku ale o týden později přistoupí samotný PayPal. Dne 15. listopadu 2021, což je konečný termín pro uzavření služby sbírek (MoneyPool), budou všechny zbývající částky převedeny na účet PayPal, který náleží tvůrci sbírky.

Pokud byste potřebovali zachovat detailní přehled o jednotlivých příspěvcích do společné sbírky, budete si je muset zapsat ručně, nebo si včas vytvořit snímek obrazovky s detailním výpisem. Po 8. listopadu budou všechny záznamy o vytvořených sbírkách vymazány.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Jaroslav Nemsovky

  Reakce na Jaroslav Nemsovky: Takový blb nemůže mít takové peníze – a nebo naopak, takový blb je mít může, když něco podobného je premiérem ČR.

  Reagovat na komentář

  A koukám, že v diskuzi je jeden schizofrenik.

  Reagovat na komentář

  Reakce na Jaroslav Nemsovky: nehej totam bracho budez myt uroku na duchot a nebudeme makad az do duchodu hahahaha jupi

  Reagovat na komentář

  a co moje finance

  Já mam u vaší společnosti hromadu peněz co bude sněma ajak je v vibrat a to nejsou milioni co jsem vihral ve hře ale miliardy dvakrat 500.000.000.000.a ještě jednou a možná více kde je mám a kam se poděli.Já si mislim že utikáte z penězi aby ste neplatili nějaké uroky.aco dlší hry to vše slo k vám na učet ani nevím kolik dolarů mám u vaší společnosti asi moc to slo vše k PlyPay ta aco včíl hodně rokú jsem u vas ale kartu ste mě nikdy neposlali nebo jste veděli že končíte stratíte se z miliardama abyste neplatili nic a hotovo ja mám u vas miliardy aco ostatní v PlyPay.

  Reagovat na komentář

  a co moje finance

  Já mam u vaší společnosti hromadu peněz co bude sněma ajak je v vibrat a to nejsou milioni co jsem vihral ve hře ale miliardy dvakrat 500.000.000.000.a ještě jednou a možná více kde je mám a kam se poděli.Já si mislim že utikáte z penězi aby ste neplatili nějaké uroky.

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení