Menu

PCMark 7 vyjde 3. května 2011

19.04.2011 21:22 | Redakce Chip + Přidat komentář
PCMark 7 vyjde 3. května 2011

PCMark 7 vyjde 3. května 2011 | foto: CHIP

Společnost Futuremark ohlásila uvedení nového benchmarku PCMark 7 pro testování stolních počítačů a notebooků pod operačním systémem Windows 7. Od 3. května bude možné zdarma stáhnout jeho omezenou verzi, nebo zakoupit jednu ze dvou plných variant.

 

PCMark 7 bude k dispozici ve třech variantách – základní verzi Basic Edition hlavního testu si uživatelé budou moci pro vlastní informativní potřebu stáhnout zdarma. Za 39,95 USD bude možné zakoupit verzi Advanced Edition, která bude kromě základního testu obsahovat všech sedm testů (s přibližně 25 individuálními úlohami) pro zkoumání výkonu jednotlivých komponent počítače či notebooku. Nejvyšší verze Professional Edition (kterou budeme od příštího měsíce používat v rámci testů i my) bude stát 995 USD a nabídne více možností úprav testů a bude se jednat o jedinou komerčně využitelnou variantu testu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení