Menu

Pecky a sluchátka pro rockové vypalovačky

12.11.2012 13:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Pecky a sluchátka pro rockové vypalovačky

Pecky a sluchátka pro rockové vypalovačky | foto: CHIP

Společnost Sunnysoft uvádí na český trh speciálně vyladěná sluchátka a pouzdra na telefony s designem skupiny Motörhead.

 

 

 

Sluchátka Motörhead Iron Fist

Nová řada sluchátek Motörhead je speciálně určená a navržená pro plnohodnotný poslech rockové muziky. Většina výrobců sluchátek obětuje ve snaze získat plný hluboký zvuk dynamiku středních a vysokých tónů, to by se ale u sluchátek Motörhead nemělo stát. Kromě syrového rockového zvuku navíc podporují ovládání základních funkcí chytrých telefonů, takže poslouží jak k poslechu oblíbené hudby, tak k pohodlnému vyřízení hovoru. Cena na Sunnysoft.cz je 2 969 Kč.

Pecky Motörhead Overkill Black

Řada pecek Motörhead byla vyvinuta s ohledem na poměr mezi kvalitou zvuku a malými rozměry. Pecky Motörhead mají podle výrobce nabízet znatelně širší záběr zvukového spektra, než nabízejí běžné pecky. I pecky Motörhead jsou uzpůsobeny k ovládání chytrých telefonů a prodávají se za cenu od 1199 Kč. Logem skupiny Motörhead jsou vybavena i kožená pouzdra na smartphony, která se prodávají za ceny od 869 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení