Menu

Počítače Toshiba s Windows 8

26.10.2012 09:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Počítače Toshiba s Windows 8

Počítače Toshiba s Windows 8 | foto: CHIP

Příchod Windows 8 s sebou nese nové možnosti ovládání. Pro jejich plné využití jsou třeba počítače s dotykovými displeji. Toshiba je připravená a již v současnosti má na trhu první zástupce počítačů designovaných pro Windows 8.

Jedním z produktů s Windows 8 je konvertibilní ultrabook Toshiba Satellite U920t s s dotykovou obrazovkou a možností jednoduché transformace do podoby tabletu. Satellite U920t spojuje jednoduchost použití a výkon notebooku s okamžitým probuzením a použitelností tabletu. Určen je pro uživatele, kteří chtějí univerzální mobilní počítač v kompaktním těle. Jako správný ultrabook se Satellite U920t probudí z režimu spánku během několika sekund.

Tento hybrid používá novou konstrukci displeje. Právě ta umožňuje rychlou a jednoduchou konverzi z notebooku na tablet. Úhlopříčka 12,5“, dotyková obrazovka s podporou ovládání až pěti prsty zároveň, LED podsvícení, široké pozorovací úhly a ochrana proti poškrábání sklem Corning Gorilla Glass – to jsou základní parametry této novinky postavené pro Windows 8. Satellite U920t pohání třetí generace procesorů Intel. O bezpečnost i rychlou práci s daty se stará zabudovaný SSD disk s kapacitou 128 GB.

Toshiba LX830 je dotykový počítač s Full HD typu All-In-One. Dotykový displej (23”) s rozlišením Full HD v sobě skrývá veškerý hardware počítače. Kombinuje schopnosti stolního počítače, televize, herní konzole, digitálního záznamníku a mediální knihovny v jednom zařízení. Velký displej je možné ovládat až deseti prsty najednou.

Počítač je postaven na nejnovější generaci procesorů Intel Core a o grafiku se stará nejnovější generace grafických karet nVidia. LX830 je vybaven bezdrátovou klávesnicí, myší a dálkovým ovládáním multimediálních funkcí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení