Menu

PocketBook Touch Lux 2 – tenká podsvícená čtečka

06.02.2014 17:24 | Michal Bareš + Přidat komentář
PocketBook Touch Lux 2 – tenká podsvícená čtečka

PocketBook Touch Lux 2 – tenká podsvícená čtečka | foto: CHIP

Společnost PocketBook uvede na přelomu února a března na trh novou verzi svého nejvyššího modelu. Podsvícená čtečka má být rychlejší a tenčí než předchůdce a bude stát 3 899 Kč.

web-626-basic-touch-2-grey-en-light-front-bottom-right-render-1-nahled

PocketBook Touch Lux 2

Čtečka PocketBook Touch Lux 2 je osazena 6“ dotykovým a LED podsvíceným e-ink displejem o rozlišení 1024×758 bodů, který dokáže zobrazit 16 odstínů černé. Podle specifikace ji pohání 1GHz procesor v kombinaci s 256MB RAM a interní úložiště má kapacitu 4 GB, které lze rozšířit o až 32GB microSD kartu. O výdrž se stará 1500mAh Li-Ion akumulátor, který podle výrobce dokáže bez podsvícení a s vypnutou Wi-Fi zajistit až 8 000 otočení strany.  Čtečky PocketBook jsou známé širokou podporou formátů a podle specifikací dokáží otevřít dokumenty následujících typů: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG a TIFF. Součástí výbavy je řada instalovaných aplikací včetně internetového prohlížeče, několika her (šachy, sudoku, scribble atd.) a řady slovníků. Čtečka má rozměry 174,4 х 114,6 х 8,3 mm, hmotnost 208 gramů a bude stát doporučených 3 899 Kč.

web-626-basic-touch-2-white-en-alice-light-front-render-nahled

PocketBook Touch Lux 2

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení