Menu

Polk Audio představuje novou řadu Heritage

19.11.2013 18:21 | Michal Bareš + Přidat komentář
Polk Audio představuje novou řadu Heritage

Polk Audio představuje novou řadu Heritage | foto: CHIP

Americký výrobce špičkové audiotechniky Polk Audio má novou řadu přenosných audio zařízení s označením Heritage. Zahrnuje dva přenosné audiosystémy a čtveřici sluchátek, které využívají tradiční materiály, jako dřevo, kůže a kov. 

Camden Square a Woodbourne

polk-camden-square-foto-audioprocz2-nahled

Polk Camden Square

Polk Camden Square je kompaktní přenosný bezdrátový audiosystém pro přehrávání hudby ze smartphnů, který lze připojit pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Obsahuje šest reproduktorů (čtyři širokopásmové měniče a dva čtvercové pasivní zářiče) a díky integrované Li-Ion baterii dokáže zajistit až 24 hodin reprodukce při střední hlasitosti. Společnost Audiopro je prodává na e-shopu www.kreatek.czza 7 800 Kč. O poznání dražší je vyšší systém Polk Woodbourne, který rovněž dokáže hudbu přenášet bezdrátově (pomocí technologií AirPlay, Wi-Fi a Bluetooth), ale díky 3,5mm jacku, optickému audiorozhraní, LAN konektoru a USB jej lze připojit i k televizoru, LAN síti nebo jinému zdroji audiosignálu. Sestava je osazena čtyřmi reproduktory (2× 5 ¼“ midwoofer, 2× 1“ tweeter) a má výkon 180 W. Cena je nastavena na lehce přes 18 000 Kč.

polk-woodbourne-foto-zdroj-audiopro-nahled

Polk Woodbourne

Sluchátka Buckle, Hinge, Nue Voe a Nue Era

polk-buckle-foto-audioprocz-nahled

Polk Buckle

Na první pohled zajímavě vypadají stylová sluchátka Polk Buckle. Už jejich název naznačuje, že j jejich povrch vyroben z ušlechtilých materiálů (kůže, kov) a jsou tak zajímavým doplňkem ke koženému pásku a koženým botám. Díky vestavěnému mikrofonu a trojcestnému ovladači je lze použít i pro příjem telefonních hovorů. Sluchátka, jejichž doporučená koncová cena je stanovena na 7 300 Kč již máme objednána k testu, který zveřejníme v nejbližší době na stránkách papírového a elektronického Chipu.  Menší sluchátka s názvem Hinge kombinují uzavřený design mušlí se skládacím hlavovým mostem. Jsou drobnější než Buckle, ale na jejich povrchu rovněž najdeme kov a kůži. Stejně jako u výše zmíněných sluchátek Buckle poslouží při zapojení do smartphonu jako  headset pro příjem telefonních hovorů. Trojcestný ovladač spolupracuje i se zařízeními od Applu. Prodejní cena činí 4 900 Kč.

V nabídce Polk jsou i dvoje pecky s názvem Nue Voe a Nue Era. V obou případech se jedná o drahé hračky, první z nich mají cenovku 4 900 Kč, druhé stojí 2 480 Kč. Oba modely podporují díky vestavěnému mikrofonu ovládání iPhonu a iPodu. Dražší verze Nue Voe je vyrobena z polymerové pryskyřice a součástí obou balení je sada různých nástavců na uši.  

polk-nue-voe-foto-audioprocz-nahled

Polk Nue Voe

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení