Tip: Deset způsobů, jak spustit Správce úloh
Když nějaká aplikace zamrzne nebo se chcete podívat na vytížení systému či zkontrolovat…
Pomocníci pro nový školní rok | foto: CHIP
Lenovo s příchodem nového školního roku představuje nové modely tabletů Lenovo TAB 2 A8-50 a A10-70 pro zábavu a práci nejen ve školních lavicích.
Lenovo TAB 2 A8-50 je tablet, který se přizpůsobí stylu svého uživatele. Srdcem tohoto tabletu v bílém, modrém nebo černém barevném provedení je čtyřjádrový procesor, který v kombinaci s operačním systémem Android a 1 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro plynulý chod tabletu i v případě, že uživatel potřebuje spustit více aplikací najednou.
Tablet dále přichází s 8palcovým HD IPS displejem, který nabídne široké pozorovací úhly a jasný obraz s realistickými barvami. Dvojice předních reproduktorů využívá technologií Dolby ATMOS. Toto vybavení doplňuje dvojice kamer, podpora Wi-Fi nebo volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G).
Tablet Lenovo TAB 2 A10-70 přináší se svým 10,1palcovým vícedotykovým Full HD displejem jasnější obraz s realističtějšími barvami než jeho předchůdce. Zároveň díky technologii IPS poskytne široké pozorovací úhly, což ocení uživatelé při sledování multimediálního obsahu ve skupině přátel. Dostatečný výkon dodává tomuto tabletu v černé nebo bílé barvě čtyřjádrový procesor. Dostatek místa pro uložení dat zajistí až 32 GB paměti.
Ve volných chvílích ocení uživatelé také věrné podání zvuku při přehrávání filmů a her. Lenovo TAB 2 A10-70 jako první tablet disponuje Soundbarem – trojicí reproduktorů, které využívají technologii Dolby ATMOS pro větší zážitek z poslechu hudby a sledování filmů. Na přednášky a psaní poznámek se pak bude hodit volitelná Bluetooth klávesnice, která funguje také jako ochranné pouzdro tabletu.
Díky rozšířené kapacitě baterie až na 7 000 mAh zvládne Lenovo TAB 2 A10-70 až deset hodin nepřetržitého provozu se zapnutým Wi-Fi. Kromě Dual Band Wi-Fi, které oproti předchozí generaci tabletu podporuje jak 2,4 GHz tak 5GHz připojení, přináší tento tablet nově také volitelnou podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G).
Tablet Lenovo TAB A8-50 je dostupný za cenu od 3 999 Kč. Lenovo TAB A10-70 je možné koupit za cenu začínající na 6 499 Kč.
Když nějaká aplikace zamrzne nebo se chcete podívat na vytížení systému či zkontrolovat…
Ne vždy se nám hodí instalovat aktualizace Windows, jakmile jsou dostupné. Třeba na cestách…
Internetový prohlížeč Firefox získal funkci pro blokování otravných lišt se soubory cookie. A…
Microsoft se stává hybnou silou v oblasti začleňování prvků umělé inteligence do každodenní…
Cestování časem lidstvo fascinovalo od pradávna. Nedá spát ani vědcům, kteří v posledních…
Mnoho kategorií výrobků, včetně televizorů, chytrých telefonů a tabletů, by měli být výrobci…
V první prodejně Coop v Berouně byla nasazena umělá inteligence. Má zajistit efektivnější…
Chatbot Bing od Microsoftu využívá naplno technologie OpenAI a nyní umožňuje i vytvářet…