Menu

Pomocníci pro nový školní rok

19.08.2015 14:26 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Pomocníci pro nový školní rok

Pomocníci pro nový školní rok | foto: CHIP

Lenovo s příchodem nového školního roku představuje nové modely tabletů Lenovo TAB 2 A8-50 a A10-70 pro zábavu a práci nejen ve školních lavicích.

Lenovo TAB 2 A8-50 je tablet, který se přizpůsobí stylu svého uživatele. Srdcem tohoto tabletu v bílém, modrém nebo černém barevném provedení je čtyřjádrový procesor, který v kombinaci s operačním systémem Android a 1 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro plynulý chod tabletu i v případě, že uživatel potřebuje spustit více aplikací najednou.

Tablet dále přichází s 8palcovým HD IPS displejem, který nabídne široké pozorovací úhly a jasný obraz s realistickými barvami. Dvojice předních reproduktorů využívá technologií Dolby ATMOS. Toto vybavení doplňuje dvojice kamer, podpora Wi-Fi nebo volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G).

Tablet Lenovo TAB 2 A10-70 přináší se svým 10,1palcovým vícedotykovým Full HD displejem jasnější obraz s realističtějšími barvami než jeho předchůdce. Zároveň díky technologii IPS poskytne široké pozorovací úhly, což ocení uživatelé při sledování multimediálního obsahu ve skupině přátel. Dostatečný výkon dodává tomuto tabletu v černé nebo bílé barvě čtyřjádrový procesor. Dostatek místa pro uložení dat zajistí až 32 GB paměti.

Ve volných chvílích ocení uživatelé také věrné podání zvuku při přehrávání filmů a her. Lenovo TAB 2 A10-70 jako první tablet disponuje Soundbarem – trojicí reproduktorů, které využívají technologii Dolby ATMOS pro větší zážitek z poslechu hudby a sledování filmů. Na přednášky a psaní poznámek se pak bude hodit volitelná Bluetooth klávesnice, která funguje také jako ochranné pouzdro tabletu.

Díky rozšířené kapacitě baterie až na 7 000 mAh zvládne Lenovo TAB 2 A10-70 až deset hodin nepřetržitého provozu se zapnutým Wi-Fi. Kromě Dual Band Wi-Fi, které oproti předchozí generaci tabletu podporuje jak 2,4 GHz tak 5GHz připojení, přináší tento tablet nově také volitelnou podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Tablet Lenovo TAB A8-50 je dostupný za cenu od 3 999 Kč. Lenovo TAB A10-70 je možné koupit za cenu začínající na 6 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení