Menu

Pouzdro s klávesnicí k novým tabletům Samsung

13.06.2014 11:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pouzdro s klávesnicí k novým tabletům Samsung

Pouzdro s klávesnicí k novým tabletům Samsung | foto: CHIP

Společnost Logitech představila tenké a lehké ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech Type-S pro nové tablety Samsung Galaxy Tab S s úhlopříčkou 10,5 palce.

logitech-type-s-carbonblack-front-nahled

Díky vestavěné klávesnici, která se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth, má optimalizované rozvržení kláves a příjemné mezery mezi tlačítky, a díky flexibilnímu polohování náklonu tabletu toto pouzdro poskytne rozšíření funkčnosti tabletu Samsung Galaxy Tab S 10,5" a současně jeho lepší ochranu.

Pouzdro Logitech Type-S je vyrobeno z materiálů, které odpuzují vodu. Jeho ochranu zajišťuje konstrukce zvaná Essential Protection System, která pomáhá váš tablet chránit z obou stran před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. A navíc má rohové klipsny označované jako systém Logitech SecureLock, které jsou navrženy tak, aby tablet udržely v bezpečí ochranného pouzdra a přitom aby jej bylo možné do něj snadno vkládat a vyjímat.

Pouzdro Logitech Type-S slouží také jako dvoupolohový stojánek usnadňující zobrazení při různých druzích činností – tablet lze postavit na výšku při psaní e-mailů a chatování, nebo naplocho pro pohodlnější čtení e-knih nebo procházení Internetu. Pouzdro s klávesnicí má baterii s dlouhou výdrží – na plné nabití může pracovat až tři měsíce – a až bude třeba ji dobít, stačí ji připojit pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

Očekává se, že ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech Type-S bude k dispozici během června 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2 599 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení