Menu

Powerbanka s kterou nastartujete automobil

01.11.2016 12:49 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Powerbanka s kterou nastartujete automobil

Powerbanka s kterou nastartujete automobil | foto: CHIP

Společnost Trust uvedla na trh produkt Car Jump Starter & Powerbank. Novinka nabízí vysokou kapacitu 10 000 mAh, možnost dobíjení chytrých zařízení, ale také nouzové nastartování automobilu prostřednictvím dodávané sady startovacích kabelů.

Powerbanka Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank je vyvedena v černo-oranžovém designu a to včetně odolného transportního pouzdra, které dále obsahuje startovací kabely, nabíječku do zásuvky a microUSB kabel.

Výkonná powerbanka s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezpečné a rychlé nabíjení chytrých telefonů a tabletů prostřednictvím dvou USB portů proudem 1 A, resp. 2,4 A. Díky dodávané sadě startovacích kabelů s ochranou proti zkratu a obrácené polaritě dokáže nouzově nastartovat také automobil s benzinovým motorem o maximálním objemu 4 l a dieselovým motorem o objemu max. 2,5 l.

trust-urban-car-jump-starter-and-powerbank10k-nahled-nahled

Powerbanka dále nabízí kapesní svítilnu s funkcí S.O.S. signalizace a ukazatel stavu akumulátoru, který lze dobít za 5 hodin pomocí dodávaného napájecího kabelu, případně za 10 hodin přes microUSB kabel. Car Jump Starter & Powerbank s kapacitou 10 000 mAh je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení