Menu

Powerbanky Adata

20.10.2016 10:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Powerbanky Adata

Powerbanky Adata | foto: CHIP

P20000D a P12500D je označení nových powerbank firmy Adata. Nabízí vysokou kapacitu, dva konektory a přesné informace o nabíjení.

Firma Adata Technology představila chytré powerbanky s displejem P20000D a P12500D. Oba modely využívají lihium-ionové baterie s dlouhou výdrží. Přesnou informaci o zbývající energii obě zařízení ukazují na displeji. Díky dvěma konektorům s celkovým proudem 2,1 A lze rychle nabíjet hned dvě zařízení současně.

Obě powerbanky nabízí vysoký stupeň zabezpečení zahrnující mimo jiné šest ochranných obvodů (obvody zajišťují ochranu proti přebití, přehřátí, proudovému přetížení, nedostatečnému odběru, přílišnému vybití a zkratu) a obal odolný proti nárazům a ohni. P20000D navíc obsahuje LED diodu a může tak plnit funkci svítilny. Díky vysokým kapacitám 20 000 mAh (P20000D) a 12 500 mAh (P12500D) jsou obě powerbanky výborným řešením na cesty, poslouží k několikerému nabití telefonu, tabletu, sluchátek, herních ovladačů a dalších mobilních zařízení. Oba produkty obsahují displeje, které v procentech ukazují stav nabití příslušné powerbanky. Uživatelé tak mají přesné informace o stavu nabíjení.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení